Національний проект "Відкритий світ"

  Сьогоднi для досягнення успiху будь-якому члену суспiльства потрiбно мати доступ до iнформацiйних технологiй. Доцiльно використовуючи сучаснi IКТ та власний творчий потенцiал, педагоги та учні можуть досягти визначних  результатiв. Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №14 Херсонської міської ради стала учасником національного проекту «Відкритий світ», нацiленого на пiдвищення доступностi iнформацiйних технологiй через навчання педагогів та учнів для використання їх у навчально-виховному процесі. 
  Національний проект «Відкритий світ» націлений на реалізацію соціальних ініціатив президента України В.Ф.Януковича, підвищення ефективності навчального процесу та вдосконалення навичок володіння комп’ютерним обладнанням.
  З цією метою спільно з Дирекцією освітніх програм Intel в Україні, за ініціативи управління освіти Херсонської міської ради, КВНЗ «Херсонської академії неперервної освіти» буде проведено з 19.08 по 23.08.2013 року на базі Херсонської загальноосвітньої   школи І-ІІ ступенів №14 Херсонської міської ради серію національних та регіональних тренінгів з питань використання ІКТ в інноваційній моделі Е-навчання «1 учень – 1 комп’ютер» за програмою Intel.

   

  Украина,   Херсон,  вул. Гетьмана Сагайдачного, 20
  22-41-89, 26-33-39

  Херсонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №14 © 2019